en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417823

Задоволених клієнтів

Новий аеропорт у Стамбулі: найбільший дьюті-фріНовий

Новий аеропорт Стамбула, будівництво якого починається в березні 2015 року, розмістить на своїй території найбільший в світі дьюті-фрі.

Як повідомляють турецькі ЗМІ, концепція будинку, в якому будуть розташовані площі для безмитної торгівлі, унікальна, але особливості проекту не повідомляються   цю інформацію архітектори поки що тримаються в секреті.

З офіційно оголошених даних відомо, що площа торгового комплексу дьюті-фрі в третьому аеропорту Стамбула складе 53000 квадратних метрів.

Очікується, що пасажиромісткість третього аеропорту Стамбула в перший час після відкриття буде перевищувати 90 мільйонів чоловік, потім поетапно вона буде збільшена до 150 мільйонів. Новий аеропорт буде розташований в європейській частині Стамбула, між чорноморськими регіонами Yenikoy і Akpınar, на площі 7659 га.

В аеровокзальному комплексі будуть функціонувати 6 злітно-посадкових смуг, 165 посадочних воріт і 16 руліжних доріжок. Площа самого аеродрому складе 6,5 мільйонів квадратних метрів, завдяки чому на пероні одночасно зможуть перебувати до 500 авіалайнерів.

Рекордний торговельний комплекс дьюті-фрі в Стамбулі буде побудований спільно двома компаніями — німецької Heinemann і турецької Unifree. Обидві фірми вже підписали контракти на виконання будівельних робіт. Загальна сума інвестицій, спрямованих на проект найбільшого в світі дьюті-фрі, становить €120 мільйонів.

Також повідомляється, що вартість будівництва Аеропорту 3 в Стамбулі складе близько €22 мільярдів.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 26.01.2015


Свіжі новини

Зимова розпродаж квитків від МАУ
Найбезпечніша авіакомпанія світу 2016
Знижки від МАУ на провезення лижного спорядження
Додаткові рейси Одеса — Варшава від Lot Polish Airlines
Нічні рейси Austrian Airlines в 2017
Нові рейси Wizz Air з України
Поради мандрівникам: як літати комфортно
Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт