en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417591

Задоволених клієнтів

Новий музей архітектури в БарселоніНовий

Навесні 2016 року у Барселоні, столиці автономної області Каталонія, буде відкрито великий музей архітектури Каталонії — Museo de la Arquitectura de Catalunya.

Цей новий науково-туристичний проект буде присвячений виключно творчості каталонських архітекторів, і буде охоплювати всі періоди і стилі архітектури регіону.

Відвідувачі цього унікального музею зможуть ознайомитися з творами стародавніх архітекторів, що створювали свої кам'яні шедеври ще в часи римської імперії, з середньовічною архітектурою Каталонії, шедеврами Антоніо Гауді, виконаними в стилі модерн та багатьма іншими унікальними будівлями, що створюють неповторний образ цього іспанського регіону.

У музеї архітектури Museo de la Arquitectura de Catalunya будуть розташовані макети багатьох будівель регіону і буде представлена на різних мовах цікава інформація про існуючих будівлях, про історію архітектури Каталонії. Також тут буде реалізовано низку цікавих інтерактивних проектів для підтримки ще нереалізованих архітектурних рішень Барселони.

Крім того, в цьому музейному комплексі будуть презентовані деталізовані макети, докладні плани і карти всіх найвідоміших архітектурних пам'яток Барселони, в тому числі Colegio, Generalitat і Fundación Mies van der Rohe

Як повідомляють організатори, виставкова майданчик нового музею Каталонії буде розташована на «музейної милі» Барселони   Esplanada de los Museos de Montjuïc.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 02.02.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик