en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419273

Задоволених клієнтів

Готель Byron проти селфиГотель

Розкішний п'ятизірковий готель Byron, розташований в Італії Форте-дей-Мармі, ввів заборону на селфи.

Тепер гостям цього готельного комплексу заборонено робити селфи, користуватися селфи-стиками (моноподами), порушувати ряд правил етикету і заважати своєю поведінкою іншим відпочиваючим під час перебування на території Byron 5*.

Також правила для гостей готелю Байрон передбачають обов'язкове дотримання вимог відключати мобільні телефони в ресторані готелю і ставити мінімальну гучність звуку своїх гаджетах біля басейну, а в громадських місцях повністю вимикати звук. Також тут діє заборона на фотозйомку інших постояльців і деякі інші обмеження, покликані захистити право на особисте життя і спокійний відпочинок всіх гостей Byron Hotel 5*.

Відповідну угоду про дотримання правил етикету та поведінки підписують усі гості комплексу перед заселенням, а за виконанням цих зобов'язань стежить спеціальна охорона.

Як пояснює таке неординарне рішення Сальваторе Мадонна, власник готелю Byron Hotel 5*, сучасні мандрівники занадто багато уваги приділяють різноманітним гаджетів, що нерідко спричиняє незручності тим, хто оточує такого туриста, а селфи, які увійшли в моду останнім часом, в більшості своїй безглузді й вульгарні.

Крім того, в цьому готелі часто зупиняються відомі діячі світу моди, кіно і мистецтва, і їх присутність викликає у деяких гостей нездоровий ажіотаж — вони починають активно фотографувати зоряних сусідів і робити селфи на їх фоні.

Така поведінка керівництво Byron 5* вважає неприпустимим, тому було прийнято рішення про введення заборони всього того, що є дратівливим, неестетичним і безкультурним, щоб захистити своїх гостей від нав'язливої уваги.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 10.06.2015


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія