en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416286

Задоволених клієнтів

Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесеноГотель

Одну з найбільш відомих і улюблених туристами зі всього світу пам'яток ОАЕ, Ramada Jumeirah Hotel 4* Дубаї буде знесено вже цієї осені. 31 серпня 2015 року стане останнім днем існування готелю з 33-річною історій.

Як повідомляють власники готельної мережі, якій належить готель Рамада Джумейра, таке нелегке рішення довелося прийняти у зв'язку з тим, що існуюча будівля у зв'язку з архітектурними особливостями не можна ані перебудувати, ані розширити. На місці, звільненому після руйнування готелю Ramada, буде побудовано великий п'ятизірковий готель, розкішні апартаменти для приватних власників та великий торгівельно-розважальний центр.

Крім того, поки що не відома доля вітража з готелю — унікальне творіння британських дизайнерів, що має ширину 9 і висоту 41 метр, занесене до книги рекордів Гіннеса як найбільший вітраж у світі, за повідомленням власників, не буде використано при будівництві нового готельного комплексу, тому є ймовірність, що надалі його буде продано або встановлено в іншому готелі.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 09.06.2016


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія
У Хорватії з'явиться ексклюзивний пляж