en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416170

Задоволених клієнтів

Готель з привидами в ДубаїГотель

З 15 серпня туристам в Дубаї стане доступно нову розвагу — готель з привидами. Нова розвага для туристів, розрахована виключно на людей з міцною нервовою системою, розташована на території тематичного парку IMG Worlds of Adventure.

Новинка, що отримала назву Haunted Hotel, обіцяє своїм гостям справжнє випробування для нервів — моторошні звуки, несамовиті крики, запахи, що викликають огиду, одягнуті в темні костюми та вбрання монстрів з кошмарів професійні актори, що з'являються в коридорах та номерах, точно не дозволять постояльцям незвичайного готелю занудьгувати ні, ні заспокоїтися. Організатори обіцяють, що він буде дійсно страшним, тому дітям віком до 15 років відвідування атракціону не дозволяється.

Крім того, зняти номер у готелі з привидами можна тільки на день, вселившись у нього як у звичайний готельний комплекс, але вночі перебувати тут заборонено. Провести ніч в жахливому готелі з привидами можна лише за попередньої домовленості і виключно в рамках приватних заходів.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 21.07.2016


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія
У Хорватії з'явиться ексклюзивний пляж