en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416112

Задоволених клієнтів

Парк «Святий Коран» у ДубаїПарк

Вже восени 2015 року (орієнтовно у вересні) в Дубаї буде відкрито парк «Святий Коран», присвячений священній книзі мусульман.

Holy Quran Park призначений для інформування громадськості про Святому Корані і описаних в ньому чудеса; також тут будуть представлені всі рослини, згадувані на сторінках і вирощувані нині на територіях Об'єднаних Арабських Еміратів.

З 54 різновидів овочів, фруктів і злаків, про яких сказано в Корані, під відкритим небом в парку буде вирощуватися лише 35. 15 видів будуть рости в спеціально обладнаних теплицях, а ще 20 — зовні, за межами парку Святого Корану.

На паркових територіях будуть розташовані штучні оазиси, озера, сади і фонтани, мініатюрні пустелі і будівлі. Описані в Книзі чудеса будуть відтворюватися за допомогою аудіо і відео-трансляцій в спеціальному тунелі.

Також для відвідувачів будуть доступні спеціальні доріжки для бігу, піщані та велосипедні доріжки з покриттям для прогулянок по парку. В кінотеатрі, розташованому на території парку, будуть транслюватися кінофільми та освітні передачі.

Наразі, як повідомляють організатори, вже проводяться роботи по підготовці паркувальної зони на 200 місць навколо парку «Святий Коран».

Загальна площа територій незвичайного тематичного парку розваг для мусульман складе близько 64 гектарів.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 10.03.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик