en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417011

Задоволених клієнтів

Перший джаз-готель в ІспаніїПерший

Любите джаз? Тоді тематичний джазовий готель в Іспанії чекає вас в гості!

Готельний комплекс Cerro Príncipe, який став першим джаз-готелем в Іспанії, створеним саме для шанувальників джазової музики і всього, що з нею пов'язано.

Кожне приміщення готелю носить ім'я одне з популярних джазових виконавців минулого століття, а в кожному куточку цього готелю завжди грає музика – голоси Елли Фіцджеральд Біллі Холідея і Дюка Еллінгтона наповнюють Cerro Príncipe особливою атмосферою, що розташовує до відпочинку і спілкування.

Джазова готель Серро Прінсіпі розташована в маленькій іспанської селі Ла Гарровилья, провінція Бадахос, в колишньому фермерському маєтку. Власники садиби провели в будівлях масштабну реконструкцію і повністю змінили дизайн приміщень та присадибних територій, створивши справжній райський куточок для любителів джазу.

Стильна обробка готелю Cerro Príncipe, виконана з натуральної деревини і каменю, елегантне оформлення внутрішніх двориків, комфорт сучасного готелю, традиційна іспанська кухня і багато, дуже багато джазу. Що ще потрібно для гарного відпочинку в Іспанії?

На території готелю діє бар і ресторан, є конференц-зал для бізнес-зустрічей, безкоштовна парковка і Wi-Fi інтернет. Сніданки входять у вартість розміщення. Проживання дітей у віці до двох років безкоштовне.

 Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 22.09.2014


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія