en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420288

Задоволених клієнтів

Поїзд Львів — Варшава тимчасово змінює розкладПоїзд

Укрзалізниця повідомляє, що поїзд Львів — Варшава (№ 35 / 36), що прямує через Вроцлав, тимчасово змінює розклад. Графік і маршрут поїзда буде змінено 1 і 2 липня 2016 року у зв'язку з тимчасовим припиненням курсування на ділянці Дембіца — Сендишув Малопольські.

У зазначені дні пасажири, з поїздом Львів — Вроцлав, Варшава, на залізничній станції Перемишль будуть пересідати на автобус, що йде до станції Дембіця. З Дембіці пасажири зможуть продовжити подорож у спальних вагонах поїзда Інтерсіті 3600/3601, при цьому будуть збережені початкові нумерація і категорія місць, прописані у квитках.

За таким же принципом буде відбуватися курсування поїзда у зворотному напрямку, з Варшави до Львова через Вроцлав. З центрального вокзалу Польщі пасажири будуть відправлятися рейсами Інтерсіті № 6300 або № 1326, відрізок шляху між Дембицею і Перемишлем буде долатися автобусами, а з Перемишля до Львова — поїздом № 35/36 із збереженням нумерації місць.

Оскільки маршрут автобуса не передбачає зупинок, квитки в Засане, Ланьцут, Пшеворськ і Сендишув Малопольські на зазначені дати продаватися не будуть.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 30.06.2016


Свіжі новини

Новий поїзд з вагонами-трансформерами
Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс