en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418519

Задоволених клієнтів

Потяги до Польщі з України стануть зручнішимиПотяги

З 28 березня 2016 року Укрзалізниця змінює графік руху поїздів Львів — Краків — Вроцлав (№ 35 / 36) та Дарниця — Київ — Львів (№ 743 / 744). Новий розклад руху поїздів передбачає більш зручні стикування для пасажирів, які подорожують з України в Польщу та у зворотньому напрямку.

Таке рішення про синхронізацію цих двох залізничних рейсів в Укрзалізниці було прийнято у зв'язку з численними скаргами пасажирів, що прямують до Києва, яким не надавалося часу на пересадку. Так, зараз потяг з Польщі прибуває до Львова о 06:03, тоді як рейс зі Львова до Києва відбуває зі станції о 05:55.

Варто зазначити, що у напрямку з України у Польщу подорожувати поїздом набагато зручніше — рейс Дарниця — Київ — Львів прибуває на львівський залізничний вокзал о 22:21, а поїзд Львів — Краків — Вроцлав відбуває лише через півтори години — о 23:59.

Новий графік руху поїздів з Польщі в Україну передбачає достатній запас часів для пересадки — київський рейс відправлятиметься зі станції Львів у 06:20 (час прибуття до Києва — 11:19, на станцію Дарниця — 11:42). Крім того, для додаткової зручності пасажирів обидва поїзди прибуватимуть на різні шляхи однієї платформи, тобто, по суті, пересадка буде відбуватися між поїздами, що стоять один навпроти іншого.

Купити квитки на потяги, що курсують за новим розкладом, ви вже можете на сайті Онлайн Тікетс — передпродаж вже відкрита.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 14.03.2016


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків