en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

389780

Задоволених клієнтів

Правила транзиту через БілорусьПравила

Шановні пасажири, нагадуємо вам про правила перетину кордону Республіки Білорусь для транзиту в Російську Федерацію у зв'язку з випадками відмови у в'їзді на територію країни для громадян України.

Перебувати на території Білорусі можна не більше 90 днів на півріччя (180 днів), при цьому транзит через Білорусь з України в Росію прирівнюється до в'їзду на територію країни. Оскільки Білорусь і Росія є союзними державами, при перетині кордонів одного з них для подальшого транзиту в інше громадянам України термін перебування нараховується з дня перетинання кордонів транзитної країни. Тобто дозволені 90 днів перебування починають рахуватися з моменту перетину кордону між Україною і Білоруссю, і відлік зупиняється тільки після зворотного вильоту з Білорусі.

Наприклад, якщо пасажир летить транзитним рейсом до Москви через Мінськ, а через десять днів повертається таким же шляхом назад, то у нього буде витрачено десять днів дозволеного терміну перебування на території Білорусі. Якщо громадянин України вилітає з Білорусі пізніше, ніж через 90 днів з моменту в'їзду на територію країни, то за перевищення дозволеного терміну перебування в країні прикордонні служби вносять його в реєстр громадян, яким заборонено в'їзд на територію Республіки Білорусь.

Як дізнатися, чи заборонено в'їзд в Білорусь:

Щоб перевірити, чи є ваше ім'я в списку іноземних громадян, яким заборонений в'їзд на територію Білорусі, необхідно звернутися в Департамент міграції та громадянства Міністерства внутрішніх справ Республіки Білорусь:

Як зняти заборону в'їзду в Білорусь:

Якщо ви внесені в список громадян, яким не дозволено в'їзд, необхідно зв'язатися з Департаментом міграції та громадянства, щоб уточнити, які документи необхідно подати в МВС Республіки Білорусь для підтвердження транзитного проїзду через територію Білорусі, наприклад, для роботи в РФ (довідки з місця роботи, дозвіл на роботу та ін.).

Також рекомендуємо максимально уважно заповнювати міграційну карту, обов'язково вказуючи «транзит» як мету візиту в Білорусь.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 18.10.2016


Свіжі новини

Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі