en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416054

Задоволених клієнтів

Прокат скутерів в ПарижіПрокат

У Парижі відкрилися пункти прокату скутерів — служба оренди електричних скутерів Cityscoot буде надавати всім бажаючим будь-яку зі 150 одиниць транспортних засобів. Взяти скутер в оренду можна з 7:00 до 23:00 в будь-який день тижня.

Знайти найближчі точки прокату допоможе спеціальний додаток Cityscoot для смартфонів — воно буде сповіщати користувачів про місцезнаходження вільних скутерів і рівень заряду їхніх акумуляторів. Перші десять хвилин використання скутера безкоштовні, потім програма запропонує користувачеві платне продовження оренди і надасть чотиризначний код, яким можна розблокувати транспортний засіб. Період оренди завершується при поверненні скутера на парковку.

Вартість однієї хвилини оренди скутера в Парижі зараз становить €0,28, користувачам також доступні пакети на 100 хвилин за €25 і на 500 хвилин за €100. Щоб взяти транспортний засіб у тимчасове користування, водійське посвідчення не вимагається, але вік водія повинен бути старше 29 років (дата народження до 1 січня 1988 року).

Як повідомляють в компанії, до весни наступного року парк скутерів в Парижі буде збільшено до 1000 одиниць, а точки прокату охоплять більшу частину французької столиці.Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 24.06.2016


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Lamborghini для постояльців Waldorf Astoria
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Естонія: штрафи за куріння в авто
Закрито в'їзд в Париж для старих авто
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин
Аеропорт Харкова зарядить електромобілі