en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420752

Задоволених клієнтів

Ретро-паровоз в Іспанії знову вийшов на маршрутРетро-паровоз

У 2016 році туристи в Іспанії зможуть відправитися в незвичайне міні-подорож по Іспанії — 2 квітня на маршрут по Країні Басків знову виходить старовинний паровоз. Цей поїзд за підтримки Баскського залізничного музею курсує вже не перший рік, пам'ятка популярна серед туристів як з Іспанії, так і з інших країн.

Ретро-поїзд курсує між містами Аспейтиа і Ласао по мальовничій долині Урола три рази в тиждень. Новий розклад поїзда передбачає відправлення по суботах о 12:30 і 18:00, а по неділях — в 12:30. У святкові дні курсування поїзда передбачено також за недільним розкладом.

Маршрут поїзда проходить по історичній залізниці повз відомих визначних пам'яток Країни Басків — печери Экаин, Святилища Святого Ігнатія Лойоли, геопарка Ла-Коста-Баска.

У самому Бакском залізничному музеї Аспейтии туристам покажуть унікальні зразки уніформи працівників залізниці минулого століття, старовинні годинники, безліч цікавих фотографій, документів, спеціального обладнання та приладів, що використовувалися раніше на залізниці, і, звичайно ж, чудову колекцію раритетних екземплярів залізничного транспорту.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 01.04.2016


Свіжі новини

Новий поїзд з вагонами-трансформерами
Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс