en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418055

Задоволених клієнтів

Робомобили — оренда авто виходить на новий рівеньРобомобили

Вже в найближчі роки в світі може з'явитися нова служба прокату машин — сервіси робомобилей.

Згідно інформації, наведеної експертами ABI Research, активний розвиток індустрії прокату автомобілів цілком очікувано може призвести до того, що менш ніж через 15 років більш ніж 400 мільйонів людей будуть користуватися автономними машинами — робомобилями, а кількість автовласників істотно знизиться. Такий прогноз дозволило дослідникам зробити активне зростання популярності сервісів каршеринга (короткострокової оренди авто).

Першою передумовою, що вказує на подібні перспективи, вважають експерти, стало збільшення популярності вуличних сервісів прокату автомобілів, коли замовлення, отримання автомобіля в користування і повернення машини компанії-власнику відбувається на одному і тому ж місці стоянки. Другим етапом вдосконалення і зміни систем оренди автомобілів стали мобільні додатки, що дозволяють знайти приватних водіїв для поїздки або вільні таксі та аналогічні служби, наприклад, Uber. Наступна фаза цього процесу — поява самоврядних транспортних засобів та їх оренди на ринку стане логічним завершенням цього процесу.

Як вважають в ABI Research, поява сервісів робомобилей повністю змінить автоіндустрію в світі. Зміниться кількість приватних автомобілів, зміниться структура муніципального транспорту в більшості країн, а прокат машин перейде на новий рівень і стане більш доступним. Каршерінг, звичайно, не у всіх випадках стане ідеальним рішенням, замінюючим особистий автомобіль і громадський транспорт, але аналітики впевнені, що його перспективи дуже високі.Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 23.03.2016


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Lamborghini для постояльців Waldorf Astoria
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Естонія: штрафи за куріння в авто
Закрито в'їзд в Париж для старих авто
Прокат скутерів в Парижі
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин