en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420462

Задоволених клієнтів

Різдвяний сезон 2015 в РованієміРіздвяний

Відомий як батьківщина Санта Клауса, фінська містечко Рованіємі відкриє різдвяний сезон 2015 вже в листопаді цього року.

15-го листопада 2014 року в Рівному пройде тематичний святковий парад, і почнуться різдвяні розпродажі в великому торговому центрі Sampokeskus, а офіційне відкриття зимових святкувань відбудеться в суботу, 22 листопада, о 16:00.

Гості містечка зможуть покататися на традиційних оленячих і собачих упряжках по засніжених полях і лісах, а для дітей в перший день зимових свят у Рівному відбудеться барвиста театральна постановка зимової казки.

Також з 22 листопада тут почне працювати велика різдвяний ярмарок, на якій можна буде придбати різноманітні новорічні та різдвяні подарунки, вироби, іграшки ручної роботи, всілякі зимові солодощі та делікатеси. На всі ярмаркові товари будуть діяти спеціальні ціни і знижкові акції.

Після урочистого відкриття новорічного сезону 2015 гості містечка зможуть відправитися в розташовану недалеко від Рованіємі резиденцію Санта Клауса – туди ходить спеціальний автобус (№8, відправлення з ж/д вокзалу).

Крім тематичних новорічних пам'яток Рованіємі може запропонувати туристам різноманітні зимові розваги, які обов'язково сподобаються як дорослим, так і дітям.

Тут розташований великий лижний центр, в якому зможуть тренуватися і кататися лижники різних вікових груп і різних рівнів підготовки, є цікаві музеї і різні туристичні об'єкти.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 09.10.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик