en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

387953

Задоволених клієнтів

Росія: заборона дитячого харчування на бортуРосія:

У зв'язку з підготовкою до проведення Олімпійських ігор 2014 в Сочі в аеропортах Росії вводять заборону на провезення рідин на борту.

Офіційно введення цієї заборони вже підтвердили на своїх сайтах аеропорти Внуково і Шереметьєво. Повідомляється, що такі заходи були прийняті у відповідності з розпорядженням Росавіації.

Як заявили представники Шереметьєво, заборонено провезення в ручній поклажі будь-яких рідин, у тому числі ліків, засобів особистої гігієни, фарб, аерозолів і гелів. Аеропорт Внуково також попереджає своїх пасажирів про введення аналогічних вимог – до 21 березня 2014 року на борт літака буде заборонено проносити будь-які види рідин, лікарські препарати і навіть дитяче харчування.

Ліки на борту літака в цей період можуть бути дозволені тільки в тому випадку, якщо пасажир зможе надати довідку від лікаря, в якій буде зазначено, що обов'язковий прийом цих препаратів збігається з часом перельоту, і перенести або відкласти його не можна.

Деякі російські аеропорти, наприклад, Домодєдово і Пулково досі не повідомляють про будь-які зміни в правила провезення ручної поклажі на борту своїх літаків.

Нагадаємо, в старих правила провезення ручної поклажі на борту пасажирських літаків повідомляється, що кожен пасажир має право взяти з собою в політ до 100 мілілітрів рідини в упакованої за всіма правилами тарі, при цьому на перевезення медичних препаратів та дитячого харчування заборони не поширювалися.

Зараз огляд пасажирів згідно з цим розпорядженням Росавіації здійснюється силами МВС і службами авіаційної безпеки.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 09.01.2014


Свіжі новини

Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава