en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

387460

Задоволених клієнтів

Літаки American Airlines стануть комфортнішеЛітаки

Авіакомпанія American Airlines, найбільший пасажирський перевізник в США, повідомляє про заплановане на 2015 рік масштабне оновлення і вдосконалення літаків і майданчиків наземного обслуговування.

На реалізацію заявлених нововведень планується витратити близько $2 мільярдів інвестицій.

Зміни торкнуться салонів авіалайнерів Airbus A319 Boeing 757, Boeing 777—200 і Boeing 767—300; також буде проведено ремонт в залах аеропортів, модернізовані квиткові каси та запущений сервіс супутникового Інтернету на міжнародних рейсах авіакомпанії.

Наземні зміни торкнуться, в основному, бізнес-зали аеропортів, призначені для пасажирів Admiral Club — тут оновиться дизайн інтер'єру, буде покращено планування і значно збільшиться асортимент меню. Також в базових аеропортах планується розмістити 500 функціональних робочих точок з розетками в залах вильоту та вдосконалити діючі спеціальні кіоски самостійної реєстрації пасажирів, що дозволить значно прискорити процес оформлення документів.

Після реалізації запланованих удосконалень в літаках, які обслуговують рейси American Airlines Group, з'являться розетки для підзарядки гаджетів, будуть встановлені нові пасажирські крісла — більш сучасні та комфортні. Обладнанням для роздачі Wi-Fi будуть укомплектовані літаки Airbus A330, Boeing 777, Boeing 787, а також деякі з Boeing 757 і Boeing 737—300.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 12.12.2014


Свіжі новини

Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава