en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

389780

Задоволених клієнтів

Сімферополь прийняв рейс зі СтамбулаСімферополь

Аеропорт Сімферополя вперше після анексії Криму Російською Федерацією прийняв 19 липня 2014 року міжнародний рейс з Туреччини.

Літак чеченської авіакомпанії Грозний-Авіа здійснив переліт з Сімферополя в Стамбул і назад.

Для того щоб отримати дозвіл на цей рейс, російської авіакомпанії довелося розробити спеціальний маршрут, який у деяких ЗМІ вже назвали банальної хитрістю.

Здійснюючи заявлений рейс Сімферополь-Стамбул, борт вилетів з кримського аеропорту в Анапу, де здійснив коротку проміжну зупинку для звітності, після чого відправився в турецький аеропорт вже рейс Анапа-Стамбул. На зворотному шляху екіпаж російського літака діяв за тією ж схемою: офіційно борт летів з аеропорту Стамбула в аеропорту Анапи, але у зазначеній диспетчерам точці призначення посадки не було – літак, знизившись, зробив коло над анапским аеропортом, після чого попрямував в Крим вже рейс Анапа-Сімферополь.

Цей переліт авіакомпанії Грозний-Авіа на електронних табло аеропорту в Росії і в Туреччині значився як два окремих рейсу – Сімферополь-Анапа і Анапа-Стамбул. У Криму ж він був заявлений як прямий рейс Сімферополь-Стамбул з технічної зупинкою в Анапі.

Російська авіакомпанія була змушена здійснювати такі маневри, оскільки і Україна, і Туреччина входять в зону спостереження Євроконтролю, і, згідно з постановою цієї організації, аеропорт Стамбула не затвердив би польотний план, який передбачає рейси між Кримом і Туреччиною.

Можливість вчинення таких подвійних рейсів надалі залишається поки неясним, оскільки це питання безпосередньо залежить від офіційної позиції України в цьому питанні. Але в даний момент будь-якої реакції на таке неординарне рішення російської авіакомпанії з української сторони не було.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 21.07.2014


Свіжі новини

Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі