en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

417272

Задоволених клієнтів

Зламати фізику — Музей ілюзій в ХорватіїЗламати

Зламати закони фізики, відчути себе справжнім чарівником і, звичайно ж, зробити фантастичні фотографії тепер зможуть мандрівники в хорватському місті Задарі, в якому з червня 2016 року працює Музей ілюзій.

У музейному комплексі відвідувачів чекає близько 70 дивовижних інсталяцій, оптичних обманок, виставок-головоломок та об'ємних ілюзій, і, звичайно ж, найбільша колекція голограм в Європі.

Ви побачите воду, яка тече знизу вгору, відображення в дзеркалах, що показують вас іншою особою або у старшому віці, кімнати і тунелі, що обертаються, величезні об'ємні калейдоскопи та приміщення, що ламають сприйняття розмірів навколишніх предметів.

Також новий музей пропонує своїм гостям пограти в незвичайні дидактичні ігри з головоломками і цікавими логічними завданнями, розрахованиі на відвідувачів різного віку (окремо є дитяча зона з спрощеними завданнями).

Графік роботи Музею Ілюзій у Задарі, Хорватія: з 9:00 до 24:00 щодня.

Купити вхідні квитки для дорослих можна за €8 (60 кун), для дітей за €5,5 (40 кун). Вік дитини повинен бути від 5 до 15 років.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 16.06.2016


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик
Відпочинок в Норвегії став дешевше