en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

385430

Задоволених клієнтів

Скорочені рейси Київ-МоскваСкорочені

Частоту рейсів на напрямку Київ-Москва скоротили з-за складної політичної ситуації між Україною і Російською Федерацією, при цьому кількість літаків, що працюють на цьому напрямку, продовжує зменшуватися.

Всього за зміни в розкладі та частоті авіаперельотів між Києвом і Москвою відбулися у п'яти авіаперевізників як російської, так і української сторони, які мають право здійснення польотів на цьому напрямку, повідомляє портал www.avianews.com.ua.

Аерофлот, який раніше щодня виконував до 5 рейсів на Київ, скоротив кількість перельотів в Київ до трьох на день. Російський авіаперевізник Трансаеро зменшив кількість рейсів на добу з 4 до 2, а компанія S7 – з 3 до 1.

Українська МАУ зменшила частоту польотів до 2 рейсів на добу (раніше літаки цієї авіакомпанії виконували до 6 перельотів в день), а авіакомпанія Ютейр-Україна взагалі відмінила всі московські рейси на найближчі дати.

В результаті частота авіаперельотів між Києвом і Москвою від всіх авіакомпаній, які працюють на цьому напрямку, скоротилася з 18-20 до 9 щоденних рейсів.

Залишається ускладненим авіасполучення з Кримом.

Авіакомпанія Atlasjet скасувала польоти в Сімферополь до 9 квітня 2014 року і зупинила продажі квитків на цей напрямок. Але, враховуючи політичну ситуацію, що склалася ймовірність відновлення польотів з 10-го квітня досить низька.

Крім того, авіакомпанія Turkish Airlines повідомила про скасування всіх рейсів напрямку Сімферополь-Стамбул до 17 червня 2014 року.

Всі пасажири, які купували квитки на літаки цього рейсу, зможуть замінити маршрут альтернативним рейсом з Туреччини в Україну (Стамбул-Львів, Стамбул-Київ, Стамбул-Дніпропетровськ, Стамбул-Одеса, Стамбул-Донецьк) або повернути гроші, витрачені на покупку, в повному обсязі.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 31.03.2014


Свіжі новини

Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава
Рейси Львів — Мінськ стануть щоденними