en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418287

Задоволених клієнтів

Tour del Tabaco в ЕстеліTour

В Естелі, тютюнової столиці Нікарагуа, для туристів відкрито Tour del Tabaco (Тютюновий Тур).

Тим, хто вирушить на цю екскурсійну програму, гіди розкажуть про історію розвитку тютюнової промисловості в регіоні, покажуть особливості і деякі секрети сигарного виробництва. Також під час тютюнового туру учасники екскурсій зможуть познайомитися з кращими виробниками тютюнових виробів в Центральній Америці.

Програма екскурсій, які включені в цей тур, передбачає кілька тематичних майстер-класів, під час яких екскурсанти навчаться визначати якість і тип сигар, а також навчаться самостійно їх згортати.

Під час подорожі туристи також познайомляться з коронними стравами нікарагуанської кухні, побувають на спеціалізованій ярмарку та деяких тематичних фольклорних святах, пов'язаних з тютюновою промисловістю.

Ціна Tour del Tabaco за однієї людини починається від $140. У вартість тривалих турів, як повідомляють організатори, вже входить проживання в комфортабельних готелях по маршруту прямування, а також розміщення мандрівників у гостьових апартаментах садиби на тютюновій плантації.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 16.01.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик