en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416837

Задоволених клієнтів

Туристичний податок у готелях ЛондонаТуристичний

Лондон, столиця Великобританії, вже найближчим часом може ввести туристичний податок.

Передбачається, що, якщо цей туристичний збір за проживання в готелях Лондона все ж буде узгоджений і затверджений, то до вартості розміщення в готелі додасться оплата обов'язкового податку в розмірі 1 фунта.

У міській адміністрації стверджують, що додатковий дохід, який буде надходити в бюджет Лондона з цих туристичних зборів, імовірно, буде складати щороку близько 5 млн. фунтів.

Очікуване фінансове вливання буде направлено на додаткове прибирання популярних туристичних районів міста, які, як повідомляють представники місцевої влади, неабияк потерпають від значної кількості мандрівників, які регулярно відвідують місцеві визначні пам'ятки.

Але поки що туристи можуть бути спокійні — ведення туристичного податку в готелях Лондона перебуває тільки на стадії розгляду, і можливо лише за умови зміни у низці положень національного законодавства або у разі прийняття місцевого добровільного угоди. Без виконання цих умов введення податку на проживання в готелях Лондона неможливо.

Зараз подібний туристичний податок на проживання в готелях діє в ряді міст Європи: в Берліні, Флоренції, Венеції, Парижі та деяких інших. Готельні внески в кожному місті вважаються по-різному, тому підсумковий розмір податку може варіюватися від одного євро до 5% від загальної вартості проживання в номері.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 13.01.2015


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія