en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

388649

Задоволених клієнтів

Україна — Росія: закрите небоУкраїна

З 25 жовтня 2015 року Державна авіаційна служба України запроваджує заборону на пасажирські перевезення в Україну для російських авіакомпаній — за виконання ними польотів на територію Кримського півострова. Зі свого боку Російська Федерація оголосила про введення дзеркальних заходів для авіаперевізників з України, які також вступлять в силу з 25 жовтня поточного року.

Таким чином, з початку періоду зимової навігації в міста України не зможуть літати ані українські, ані російські літаки, що фактично призведе до повної зупинки прямого пасажирського авіасполучення між Україною і Росією.

У складений Державіаслужбою санкційний список з 20 російських авіакомпаній, яким заборонено літати в Україну, увійшли Аерофлот, Трансаеро, Уральські Авіалінії, Сибір, S7, їх дочірні авіакомпанії і деякі невеликі перевізники. Під взаємні санкції з боку Росії потрапили українські МАУ, Мотор Січ та Дніпроавіа, а також Yanair, яка планувала відкриття рейсів на маршруті Київ — Москва — Київ в сезон зимової навігації 2015 — 2016 року.

Поки що не ясна ситуація з російської Ютейр — ця авіакомпанія не була включена в список Державіаслужби, і на даний момент вона є єдиним перевізником, також виконують прямі рейси з Росії в Україну, але не підпадають під заборону, у зв'язку з чим їй пророкують роль монополіста на цьому напрямку.

Що стосується повернення вже куплених квитків на рейси з 25 жовтня і більш пізні дати, пасажирам буде повністю повернена вартість авіаквитків без стягнення будь-яких штрафних санкцій.

Додатково авіакомпанія МАУ повідомляє, що квитки на літаки з Росії в Україну можна обміняти без доплати на квитки в Київ з Гельсінкі, Риги, Вільнюса і Мінська, а куплені на дати до 24 жовтня 2015 року — здати з частковим поверненням вартості.

За оцінками представників українських авіакомпаній, які потрапили в санкційні списки, після вступу в силу заборони на авіаперевезення між Україною і Росією, найімовірніше, буде збільшена вартість авіаквитків на інші напрями — таким чином авіаперевізники будуть змушені компенсувати збитки від припинення виконання низки українсько-російських маршрутів.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 30.09.2015


Свіжі новини

Рейси Київ — Анкара від Pegasus Airlines
Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі