en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416054

Задоволених клієнтів

Укрзалізниця планує скасування поїздів на ДонбасУкрзалізниця

Укрзалізниця повідомляє про можливе припинення залізничного сполучення з Луганською та Донецькою областями на територіях, підконтрольних бойовикам.

Відміна поїздів на Донбас буде підкріплена законодавством України: 14 листопада 2014 року Указом Президента було підтверджено рішення про скасування особливого статусу Луганської та Донецької областей.

Таке рішення вимушене, як повідомляють представники Укрзалізниці, але і далі піддавати пасажирів поїздів, працівників залізниці небезпеки, відправляючи рейси під обстрілом, не можна. Також на територіях, що перебувають під контролем бойовиків, які вже неодноразово виникали ситуації, пов'язані з збереженням вантажів. В якості прикладу Укрзалізниця призводить виникла нещодавно ситуацію з вантажем вантажними поїздами зерном компанії «Нібулон» — воно було вилучено та націоналізовано представниками «ЛНР».

В результаті претензії пограбована компанія виставляє саме Українським залізницям, які юридично відповідали за збереження перевезеного товару.

Як повідомляють в Укрзалізниці, тимчасова зупинка залізничного сполучення на територіях, непідконтрольних української влади, буде проведена відразу після схвалення цієї пропозиції Міністерством Інфраструктури. Зазначені в заяві термін: до 1 грудня 2014 року.

Пасажирські поїзди у Луганську та Донецькі області після цього будуть продовжувати рух до станцій Маріуполь, Костянтинівка, Червоноармійська і Красний Лиман, тобто до тих міст, які залишаються під контролем і захистом українських військових.

Також будуть змінені маршрути вантажних залізничних перевезень — склади будуть пущені в обхід окупованих територій.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 26.11.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків