en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419853

Задоволених клієнтів

Укрзалізниця: подорожчання квитків на поїздиУкрзалізниця:

Укрзалізниця повідомляє, що вартість проїзду в українських поїздах найближчим часом буде підвищена, причому подорожчання залізничних квитків варто очікувати вже до початку травня.

Ціни на ЗАЛІЗНИЧНІ квитки зростуть, як повідомляють в Укрзалізниці, в середньому на 21%. Подорожчання торкнеться всіх категорій і класів пасажирських поїздів. Єдиним винятком стане 1-й клас Інтерсіті, вартість проїзду в якому залишиться на колишньому рівні, а квитки в 2-й клас Інтерсіті подорожчають лише на 5,2%.

Як пояснюють в Ауб, в даний момент документ, що регулює зміни тарифів на залізничні пасажирські перевезення, знаходиться на стадії розгляду. Орієнтовною датою затвердження зміни тарифів називають 6 квітня 2015 року, тому підвищення тарифів українцям варто очікувати ще до травневих свят.

Раніше "Укрзалізниця" планувала змінювати тарифи на проїзд у пасажирських поїздах поетапно, в три прийоми. Перше підвищення вартості залізничних квитків було заплановано на 1 березня 2015 року, але пізніше керівництво української залізниці визнали одномоментне підвищення тарифів більш доцільним.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 11.03.2015


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків