en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419157

Задоволених клієнтів

Укрзалізниця посилює заходи безпеки через спекуУкрзалізниця

З-за дуже спекотної погоди в Україні Укрзалізниця вводить додаткові заходи безпеки і нагадує пасажирам про дотримання заходів обережності під час подорожей на поїздах в жарку пору року.

Адміністрація Укрзалізниці інформує, що пасажири, у яких є проблеми зі здоров'ям-за спекотної погоди, можуть у будь-який час звертатися за допомогою до провідників або до начальника вагона – аптечки і пакети першої медичної допомоги їм зобов'язані надавати на першу вимогу. При необхідності начальник поїзда може викликати бригаду швидкої допомоги до найближчої станції на шляху прямування поїзда.

На залізничних вокзалах працюють медпункти, в яких можна отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста та медичну допомогу. Також перед кожним відправленням у рейс по всіх пасажирських поїздів проводяться ретельні перевірки систем водопостачання, вентиляції та кондиціонування.

Крім того, "Укрзалізниця" попереджає, що з техніки безпеки при спекотної посушливої погоди, коли температура рейок перевищує 50°С, швидкість руху поїздів у період з 12:00 по 18:00 годин обмежується. У зв'язку з цим деякі рейси можуть прибувати з невеликими запізненнями.

Для забезпечення безпеки пасажирів залізниці проводяться посилені перевірки стану залізничного полотна, щоденні додаткові об'їзди і обходи шляхів. У самий жаркий час дня співробітники української залізниці проводять відповідні виміри температури рейок щогодини.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 31.07.2014


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків