en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

419911

Задоволених клієнтів

У Хорватії з'явиться ексклюзивний пляжУ

У Хорватії на одному з найстаріших і найбільш популярних курортів — Опатії — з'явиться ексклюзивний пляж.

Роботи над створенням унікального пляжу Royal Beach вже розпочато. Вартість проекту становить за попередніми оцінками близько €500000.

Як повідомляють організатори, тепер мандрівники, які вирушають на пляжний відпочинок у Хорватії, зможуть провести свою відпустку в по-справжньому королівських умовах, адже приймати сонячні ванни відпочиваючі на Royal Beach зможуть в максимально комфортних умовах.

У нової хорватської пляжній зоні розмістяться дитячі басейни та велнес-зона, будуть проходити різноманітні розважальні програми для дорослих і дітей, при цьому розваги не будуть закінчуватися із заходом сонця — туристів чекають запальні вечірки та цікаві заходи.

Окрему увагу організатори приділили харчуванню своїх гостей — замовити різноманітні страви і закуски національної хорватської або будь-якої іншої кухні ви зможете прямо з шезлонга — сюди ж вам подадуть вибрані ласощі. А ті туристи, які віддають перевагу обідам у більш традиційному оточенні, зможуть відвідати один з ресторанчиків або барів, розташованих на Royal Beach.

Крім того, новий пляж Royal Beach буде оформлений в сучасному елегантному стилі — у його благоустрої використовуються натуральні матеріали, дерево та камінь, також особливий акцент зроблено на озелененні території.

Очікується, що пляжна зона Royal Beach буде відкрита вже влітку цього року.Категорія: Готелі
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 16.03.2016


Свіжі новини

Екстрим по-шведськи: крижаний готель круглий рік
Готель Versace в Дубаї
Bab Al Qasr — новий готель в ОАЕ
Aman Le Melezin в Куршевелі знову відкрито
У Кракові відкрився готель Indigo
Новий гольф-готель у Таїланді
Готель з привидами в Дубаї
Готель Ramada Jumeirah Hotel буде знесено
У Туреччині відкриється готель Il Riccio Bodrum
Дерев'яний готель у Пезаро, Італія