en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418838

Задоволених клієнтів

У метро Лондона з'являться готелі та музеїУ

Розкішні готелі, музеї, бутіки, торговельні центри з'являться на місці 50 станцій метро Лондона.

Міська транспортна мережа Лондона, Transport for London, оголосила про майбутню перебудову незатребуваних станцій лондонського метрополітену, старих автовокзалів та інших приміщень, що належать транспортним службам.

У список об'єктів, яких торкнеться капітальна реконструкція, потрапили всі збиткові і закриті станції міської мережі метро, деякі з яких знаходяться в занедбаному стані ще з часів Другої світової війни. Незабаром на їх місці з'являться нові готелі, офісні та торгово-розважальні центри, фірмові магазини популярних торгових марок, приватні квартири і навіть нові музейні комплекси.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що лондонський громадський транспорт подешевшав для туристів.

Як повідомляють в TfL, такий радикальний крок допоможе впоратися з досить великими збитками, які щороку несуть транспортні мережі із-за нераціонального використання технічних площ, а також забезпечить стабільний дохід на розвиток і модернізацію діючої мережі міського громадського транспорту.

Крім того, завдяки цьому додаткового джерела доходу міська влада зможуть знизити вартість проїзду в громадському транспорті Лондона, яка зараз дуже висока. Ще один вагомий плюс такого рішення   збільшення кількості житлових площ та офісних приміщень, що дуже актуально для Лондона, в якому швидкість приросту населення стабільно збільшується з кожним роком.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 04.02.2015


Свіжі новини

Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс
Додатковий поїзд Одеса — Харків