en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

387402

Задоволених клієнтів

В РФ з'явилися безповоротні авіаквиткиВ

Російська авіакомпанія «Аерофлот» з 21 червня 2014 року перевела рейси тарифних груп «Промо» і «Бюджет» до категорії безповоротних. Тобто тепер практично всі заброньовані квитки бюджетних категорій «Аерофлоту» пасажири, які відмовилися від авіаперельоту, здати вже не зможуть.

Ті пасажири, які купили квитки на літаки «Аерофлот» і її дочірніх компаній — «Аврора», «Росія» і «Донавіа», після 21.06.2014 при поверненні квитків зможуть отримати тільки невикористані податкові та аеропортові збори в Росії зазвичай дуже малі, і на таких маршрутах не перевищують декількох сотень гривень.

Також з 24 червня безповоротними стануть авіаквитки авіакомпанії «Сибір» (S7 Airlines), придбані користувачами за промотарифам. Крім того, очікується, що найближчим часом стануть незворотними і бюджетні авіаквитки лоукостера «Добролет», а також деяких інших російських авіаперевізників.

Такі нововведення стали можливими для авіакомпаній в РФ після прийняття нових поправок до законодавства, в результаті яких з 21 червня авіаперевізники в Росії можуть продавати квитки за спеціальними неповернених тарифами. Ці зміни передбачають відчутне здешевлення вартості квитків – якщо раніше компанії-авіаперевізники закладали у вартість квитків певний страховий резерв, який повинен був компенсувати втрати компанії в разі відмови пасажира від перельоту, то тепер ця переплата більше не буде включатися в ціну, що зробить квитки на порядок дешевше.

Але повернути безповоротні авіаквитки в РФ пасажири все ж зможуть в деяких випадках – з поважних причин, наприклад, у разі раптової серйозної хвороби або смерті когось із членів сім'ї. У таких ситуаціях пасажир зможе розраховувати на повернення всіх коштів за вирахуванням прямих витрат, які авіаперевізник зазнав у зв'язку з відмовою від перельоту.Категорія: Авіа
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 23.06.2014


Свіжі новини

Стійки самостійної здачі багажу в аеропорту Відня
Czech Airlines збільшили багажний ліміт
Wi-Fi в аеропорту — де він краще?
Швидкісні шатли у аеропорту Хамад
Pegasus Airlines: дешеві авіаквитки в Туреччину з України
Emirates: з ОАЕ в Катар за годину на A380
Скасування рейсів Дніпроавіа на зимовий сезон 2016 — 2017
Новий рік у небі — унікальна пропозиція від Austrian Airlines
Обміняти Samsung Galaxy Note 7 можна в Борисполі
Wizz Air запускає літаки Київ — Варшава