en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416054

Задоволених клієнтів

У палаці Романових відкриють музейУ

Палац Романових в Грузії, відомий як палац у Ликании, стане музеєм — розташований в Боржомі палацовий комплекс відкриють для туристів після реставрації.

Колишня резиденція сім'ї Романових, розташована в курортному місті на півдні Грузії, передана державному Партнерського фонду на термін 25 років. За цей час будуть проведені реставраційні роботи унікального історичного пам'ятника. Очікується, що відновлювальні роботи будуть завершені протягом трьох років.

Раніше розглядалися варіанти передачі Ликанского палацу в довгострокове використання приватному інвестору і створення готельного комплексу на базі палацу, але незабаром уряд Грузії відмовилося від таких ідей, щоб зберегти унікальну культурну спадщину в первозданному вигляді і забезпечити необхідний рівень фінансування для реконструкції.

Палац Романових в Боржомі був побудований на узбережжі Кури для великого князя Миколи Михайловича за розпорядженням імператора Російської Імперії у 1895 році. Проект палацу розроблявся відомим архітектором Леонтієм Бенуа. Комплекс являє собою гарну віллу, виконану в мавританському стилі.

У радянські часи садиба використовувалася як місце курортного відпочинку перших осіб країни, нерідко тут зупинявся на відпочинок Йосиф Сталін. Після того як Грузія здобула незалежність, тут проходили великі урядові зустрічі, також палацовий комплекс в Боржомі використовувався в якості літньої резиденції президента.

Після завершення робіт з реконструкції палац родини Романових стане частиною туристичного комплексу разом з готелем «Боржомі-Ріксос», також тут будуть проводитися різні заходи.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 08.04.2016


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик
Відпочинок в Норвегії став дешевше