en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

418171

Задоволених клієнтів

Водне таксі в КолумбіїВодне

Один з найбільш популярних туристичних міст Колумбії, Картахен, запускає з наступного року нову службу екскурсійних пасажирських перевезень – водне таксі Acutax.

Водне таксі в Колумбії буде працювати на маршрутах по мангрових лісах заповідника на островах Росаріо. Оскільки незвичайна флора і фауна цих лісів щорічно приваблює безліч туристів до мангрових заростях постійно приїжджають екскурсії – тут діє кілька екскурсійних програм, часто проходять водні прогулянки на човнах.

Оскільки унікальні мангрові гаї в Картахені, до яких можна потрапити тільки по воді, дуже популярні серед мандрівників, з-за великої кількості туристів такі розваги на воді не завжди бувають безпечними, вважають колумбійська влада. Саме тому було прийнято рішення про запуск спеціального водного таксі, яке дозволить пасажирам насолоджуватися прогулянкою по мангрових гаях не тільки з великим комфортом, але і більш безпечно.

Перший час після відкриття екскурсії до мангрових лісах на водному таксі будуть проходити тільки через гаї, а в подальшому планується з'єднати їх з іншими туристичними маршрутами і програмами, що охоплюють історичну частину міста і інші території заповідника.

Точка початку екскурсій – туристична пристань Muelle de la Bodeguita.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 11.11.2014


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик