en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420288

Задоволених клієнтів

Тимчасові зміни розкладу поїздів з КиєваТимчасові

Укрзалізниця повідомляє, що у зв'язку з проведенням ремонтних робіт на залізничних коліях тимчасово змінюється розклад руху поїздів з Києва. Зміни торкнуться двох швидкісних поїздів — № 736, що курсує за маршрутом Київ — Запоріжжя, та № 733 (Красноармійськ — Київ). За новим розкладом поїзд з Красноармійська до Києва  курсуватиме з 12 по 16 вересня, а розклад поїзда Київ — Запоріжжя буде скориговано в період з 19 по 23 вересня.

Новий розклад поїзда Красноармійськ — Київ (№ 733) передбачає відправлення з Красноармійська о 4:41, а час прибуття на столичний залізничний вокзал  — 13:46. Маршрут прямування передбачає зупинки на станціях Чаплине, Синельникове-2, Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, П'ятихатки, Олександрія, Знам'янка та станція імені Тараса Шевченка.

Для поїзда Київ — Запоріжжя за тимчасовим розкладом час від'їзду з Києва передбачено о 13:47, а прибуття на залізничний вокзал Запоріжжя о 21:57. Зупинки на маршруті будуть проводитися на станції імені Тараса Шевченка, Знам'янці-Пасажирськії, Олександрії, П'ятихатках-Пасажирських, в Дніпродзержинську та Дніпропетровську.

Після завершення ремонтних робіт вказані поїзди курсуватимуть за стандартним розкладом. Купити квитки на ці рейси ви можете самостійно на сайті Онлайн Тікетс, для цього скористайтеся формою підбору квитків, розташованою вгорі сторінки. Після оплати бронювання електронні квитки буде автоматично надіслано на вказану вами пошту — роздрукуйте їх і пред'явіть при посадці в поїзд разом з документом, що засвідчує особу.Категорія: Ж/д
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 13.09.2016


Свіжі новини

Новий поїзд з вагонами-трансформерами
Зміна розкладу поїзда Київ — Кременчук
Новий розклад поїздів 2016-2017
Поїзд Київ — Варшава стане швидше
Новий швидкісний поїзд Харків — Львів
Додаткові потяги на Новий рік 2017
Зміни розкладу поїздів на листопад 2016
Новий регіональний поїзд в Костянтинівку
Новий поїзд Київ — Кривий Ріг
Укрзалізниця: двоповерховий поїзд відправляється в рейс