en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

416779

Задоволених клієнтів

Winter Fun Helsinki у ФінляндіїWinter

В період з 15 січня по 8 лютого 2015 року столиця Фінляндії, Гельсінкі, вже вдруге проведе великий зимовий фестиваль у незвичному форматі: Winter Fun Helsinki.

Протягом трьох з половиною тижнів Гельсінкі буде радувати і іноземних туристів та жителів безліччю найрізноманітніших постпраздничных зимових заходів, розпродажів та акцій.

Під час Winter Fun Helsinki жителі та гості Гельсінкі зможуть відвідувати безкоштовно або за символічну суму практично всі музеї, галереї та виставкові центри, здійснювати покупки в більшості магазинів, бутиків і молів з дійсно цікавими знижками, а також користуватися вигідними пропозиціями від готелів і екскурсійних бюро.

Наприклад, відвідувачі Центру фінської природи Haltia зможуть скористатися одним вхідним квитком на двох, а шанувальники льодових ковзанок отримають 20% знижку в Льодовому парку, розташованому на Залізничній площі. 25% знижку на вхідні квитки також пропонує міський зоопарк Коркеасаарі, а вхід у виставкові зали дизайнерського музею заводу Arabia буде абсолютно безкоштовним.

Крім того, спеціальні ціни під час цих зимових тижнів будуть діяти в кількох десятках міських кафе і ресторанів.

Як вважають організатори Winter Fun Helsinki, ці зимові заходи стануть не тільки відмінним продовженням святкового сезону, але і зроблять столицю Фінляндії цікавою і привабливою для іноземних гостей навіть після завершення новорічних і різдвяних канікул.Категорія: Екскурсії
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 15.01.2015


Свіжі новини

Безкоштовні екскурсії по Греції
Музей вікінгів в Норвегії
Зламати фізику — Музей ілюзій в Хорватії
Вілла Флорідіана відкрита для туристів
У палаці Романових відкриють музей
Музеї Греції посилюють заходи безпеки
Королевська стежка в Іспанії відзначає ювілей
Активний відпочинок в Чорногорії: скельні маршрути
Новий Діснейленд в Китаї
Манхеттен: новий оглядовий майданчик