en ru ru
Свобода вибору
Свобода вибору

420462

Задоволених клієнтів

Закрито в'їзд в Париж для старих автоЗакрито

Міська влада повідомляє, що з 1 липня 2016 року в'їзд в Париж для старих автомобілів буде закрито.

Під заборону потрапляють машини старше 1997 та мотоцикли старше 1999 року випуску, в яких встановлені бензинові і дизельні двигуни. Таким транспортним засобам буде заборонено з'являтися на вулицях французької столиці в будні дні в період з 8:00 до 20:00. Порушення цього правила карається штрафом в розмірі €35, а з наступного року штрафи будуть складати вже €68 за кожну появу старого автомобіля на вулицях Парижа.

Також власники старих автомобілів зможуть отримати компенсацію від муніципальних властей за відмову від небезпечних для екології транспортних засобів — €400 на єдині проїзні або придбання велосипеда, знижку в розмірі 50% на оренду електромобілів або річний абонемент на використання міської служби велопрокату.

Як вважають в паризькій мерії, ця заборона допоможе істотно скоротити кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу та поліпшить екологічну ситуацію в Парижі. За попередніми оцінками, вже до 2020 року забруднення повітря в Парижі скоротиться більш ніж удвічі. Категорія: Прокат авто
Усі новини цієї категорії
Дата публікації: 29.06.2016


Свіжі новини

Заборона велосипедів у Венеції
Обмеження швидкості у Фінляндії
Lamborghini для постояльців Waldorf Astoria
Штрафи для автомобілістів у Фінляндії
В центрі Осло автомобілі будуть під забороною
Естонія: штрафи за куріння в авто
Прокат скутерів в Парижі
Безкоштовна парковка в Брюсселі скасовується
Лондон: Тауерський міст буде закрито для машин
Аеропорт Харкова зарядить електромобілі